Programos moksleiviams

 

1. KŪRYBIŠKŲ LYDERIŲ KLUBAS. LYDERYSTĖS UGDYMO UŽSIĖMIMŲ CIKLAS 

16-18 m. moksleiviams

 10 UŽSIĖMIMŲ (30 val.) = PRAKTIKA = REALI NAUDA

Pradžia – KOVO mėn. 31 d.  šeštadienis, 11 val. Užsiėmimo trukmė – 3 val.

KOUČINGAS. Koučingo metodai.

Koučingo sąvoka ir principai. Kada pasitelkiamas kūrybiškumas? Koučingas ir lyderystė.

LYDERYSTĖ, lyderio savybių ugdymas.

Kuo išsiskiria lyderiai? Efektyvi lyderystė. Lyderio vaidmuo komandoje. Asmeninių savybių ugdymas.

SPRENDIMŲ PRIĖMIMO metodai.

Kada priimami geriausi sprendimai? Sprendimų priėmimo principai. Galimybių atradimas, rizikos vertinimas ir kūrybiška nestandartinių sprendimų paieška.

MOTYVACIJA. Savęs ir kitų motyvavimo būdai.

Kas motyvuoja Tave ir aplinkinius? Kur dingsta motyvacija? Proskrastinacija. Motyvacijos įsivardinimo ir didinimo metodai.

VIEŠOSIOS KALBOS principai.

Kada mane ne tik girdi, bet ir klauso? 4 įtikinamos kalbos paruošimo žingsniai.

STRESINIŲ ir KONFLIKTINIŲ situacijų valdymas.

Kas sukelia stresą? Elgesys konfliktinėse situacijose. Efektyvaus konfliktų sprendimo principai.

Asmeninio VEIKSMŲ PLANO sudarymas.

Kada veiksmų planai įgyvendinami? Efektyvaus veiksmų plano sudarymo kriterijai. Tikslų įsivardinimas, naujų galimybių paieška, rizikos įvertinimas, veiksmų plano sudarymas naudojant kūrybiškumą.

Programos kaina 185 Eur. Ateinant dviese, kaina 150 Eur dalyviui. Grupė – iki 10 dalyvių. Registruotis nurodant vardą ir pavardę el. paštu info@koucingoklubas.lt

PRAKTINĖ PROGRAMA TAU, jei nori:

 • SUŽINOTI, kaip prasideda lyderystė,
 • UGDYTI lyderio savybes,
 • išmokti MOTYVUOTI save ir kitus,
 • NUGALĖTI baimes, ribojančius vidinius įsitikinimus,  sustiprinti tikėjimą savimi,
 • IŠMOKTI  netradicinių kūrybinių metodų, savęs pažinimui, galimybių įsivardinimui, geriausių sprendimų radimui,
 • ĮSIVARDINTI tikslus,  SUVOKTI galimybes, ĮVERTINTI riziką, PASIRINKTI  geriausius  sprendimus.

Baigusiems kursą išduodami SERTIFIKATAI

Grupė – iki 10 dalyvių. Registruotis nurodant vardą ir pavardę el. paštu info@koucingoklubas.lt

 

 

 

Susitikimai vyks: Savanorių pr. 347, 302 auditorija, III a., Kaunas

Mokymų ciklas gali būti organizuojamas ir mokykloje!

Daugiau informacijos info@koucingoklubas.lt, tel. 8 611 84541

LEKTORIAI

Gerda Asipavičienė, koučingo specialistė, lektorė, asmenybės ugdymo modelio Enneagrama meistrė, verslo konsultantė, Koučingo klubo bendrasteigėja, Kauno psichologijos ir psichoterapijos instituto konsultantė.

Marijus Kvilis, koučingo specialistas, asmenybės ugdymo modelio Enneagrama meistras, NLP praktikas, lektorius, verslo konsultantas, Point of You metaforinių kortelių tyrinėtojas, Koučingo klubo bendrasteigėjas, ICF valdybos narys.

Programos kaina 185 Eur. Ateinant dviese, kaina 150 Eur dalyviui. Grupė – iki 10 dalyvių. Registruotis nurodant vardą ir pavardę el. paštu info@koucingoklubas.lt

Daugiau informacijos info@koucingoklubas.lt, tel. 8 611 84541

Programos rengėjas: VšĮ Koučingo klubas, partneris Všį Kauno psichologijos ir psichoterapijos institutas

Iš gautų atsiliepimų:

2017-06-12  Gerda, visoms labai patiko užsiėmimas. Aišku, kad labiausiai ta dalis kur reikėjo surašyti geriausias sąvybes:) Visada prisiminsime Jus ir tikėsimės bendradarbiauti kitais mokslo metais. Didžiulis didžiulis  AČIŪ Jums! Gražios vasaros! Gintarė Orintienė, socialinė darbuotoja, Garliavos J. Lukšos gimnazija

2016-02-20 Pažink save su Points of You. Lietuvos moksleivių sąjungos Kuršėnų regioninis forumas “Ko man dar reikia?” Lektoriai: Marijus Kvilis, Gerda Asipavičienė
 • Man patiko galimybė dirbti poroje su nepažįstamais žmonėmis. Tai leido sužinoti daugiau apie save, nes nebuvo draugų įtakos. Ačiū. Paskaita tikrai buvo naudinga. Supratau, ko noriu siekti ir kas man svarbu.
 • Padėjo suprasti, kas aš esu ir ko man reikia. Žygimantas.
 • Buvo įdomu bendrauti su bendraamžiais, pasisakyti, patyrinėti korteles. Labai šaunūs vedėjai! Skirmantas K.
 • Patiko mūsų darbas grupėse, susipažinimas su kortelėmis, skirtingi visų požiūriai. Laikas praėjo labai greitai! Ačiū! Buvo įdomu, naudinga. Greta G.
 • Patiko galimybė pasakyti nuomonę, kito nuomonės gerbimas, galimybė pagalvoti apie save. Įdomus pravedimas, programa.
 • Patiko tai, ką turėjome daryti su kortelėmis. Supratau, kad kiek žmonių- tiek nuomonių.
 • Laikas praėjo labai greitai, buvo smagu bendrauti su kitais, įdomus darbas ir įžvalgos su nuotraukomis. Labai patiko, labai įdomiai pasakojot! Evelina K.
 • Patiko lektorių profesionalumas, pagalba, supratingumas, naujų įžvalgų ieškojimas ir savęs atradimo galimybės. Toliau padėkite žmonėms atrasti save ir savo tikslus. Manau, jog pirmiausia turime atrasti save, o tuomet gilintis į kitus dalykus. Lukas S.
2016-02-20 Streso valdymas. Lietuvos moksleivių sąjungos Kuršėnų regioninis forumas “Ko man dar reikia?” Lektoriai: Gerda Asipavičienė, Marijus Kvilis
 • Patiko diskusijos, įsijautimas į situacijas, darbas grupėje, nauja informacija. Taip ir toliau aktyviai ir nuoširdžiai veskite darbo grupes. Kamile N.
 • Patiko darbas grupėse, diskusijos, skaidrės. Labai smagi paskaita, išpildė mano lūkesčius. Gustė Ch.
 • Patiko darbas grupėse, patarimų ieškojimas, aiškus ir suprantamas mokytojos kalbėjimas.
 • Maniau, kad man šios naujos žinios padės valdyti stresą ir labai džiaugiuosi, kad lūkesčiai pasitvirtino. Man viskas labai patiko.
 • Patiko praktinė dalis, patarimų davimas ir gavimas, bandymas įsijausti į kito stresinę situaciją. Man labai patiko, kaip Jūs bendraujate su žmonėmis. Atrodė, kad esate mūsų mokytoja, kurią seniai pažįstame! buvo labai jauku. Gabija K.
 • Patiko komandinis darbas, visų nuomonės išklausymas. Tęskite savo darbą. Paskaitos lektorė puikiai palaikė ryšį su visais paskaitos dalyviais ir paskaita tapo iškart jaukesnė.
 • Patiko darbas grupėse, skaidrės, diskusijos forma. Kalbėjome visi. Laikas praėjo labai greitai. Ačiū! Buvo fainai! Greta G.
 • Patiko bendravimas, lektoriai, skaidrės, darbas grupėse, kalbėjimas atvirai svarbiomis temomis. Linkiu sėkmingai tęsti savo veiklą. Dovydas E.

 

2. Koučingo sesijos KARJEROS PASIRINKIMUI

Artėja pasirinkimo metas? O gal abejoji, ar teisingai renkiesi? Gal variantų tiek daug, jog nežinai, kuris geriausias? Ar nepavyksta rasti to vieno sprendimo, jog būtum ramus, kad tai Tavo kelias?

Abejoji, kokią sritį pasirinkti? Nežinai, kaip atskirti ko iš tikrųjų nori siekti? Nėra kada laukti – susitinkame šeštadienio rytmečiais. Komandinės koučingo sesijos karjeros pasirinkimui. Išeisi su Asmeniniu veiksmų planu!

DARBAS UŽPILDYS DIDELĘ TAVO GYVENIMO DALĮ. IR VIENINTELIS KELIAS BŪTI IŠTIES JUO PATENKINTU, DIRBTI TAI, KAS TAU ATRODO SVARBU.  O VIENINTELIS BŪDAS PADARYTI KAŽKĄ SVARBAUS  – DIRBTI TAI, KĄ MĖGSTI.  JEI DAR NESI TO ATRADĘS, IEŠKOK. NESUSTOK! KAI RASI ŠĮ DARBĄ, VISA ŠIRDIMI TAI PAJUSI. (STEVE JOBS)

Platesnė informaacija tel. 8 611 84541 arba info@koucingoklubas.lt

D A B A R – geresnio laiko apsispręsti nebus!

 

3. KŪRYBIŠKŲ LYDERIŲ KLUBAS (darbo grupės)

Nori atrasti, ką GALI GERIAUSIAI? Būtų verta sustiprinti PASITIKĖJIMĄ savimi? Nori atrasti naujų BENDRAVIMO būdų? Sieki ugdyti LYDERYSTĖS įgūdžius?

Nori tapti savo srities LYDERIU? Negaišk laiko. Prisijunk! 

Dėl papildomos informacijos keriptis: el. paštu info@koucingoklubas.lt  arba tel. 8 611 84541