Koučingo sesijos

Kas yra KOUČINGAS?

KOUČINGAS – mokslo sritis, vienijanti vadybos, filosofijos, psichologijos (Geštalto, kognityvinės, humanistinės, egzistencinės, kt.) žinias, teorijas ir metodus siekiant klientui padėti mąstyti plačiau ir efektyviau. Koučingo proceso metu, naudojant įvairius koučingo metodus, klientui padedama suprasti jo tikruosius poreikius, įsivardinti pasirinkimus, priimti reikalingus sprendimus.

Koučingo procesas mažina atskirtį tarp esamos ir siekiamos situacijos.

  • Turite klausimų, į kuriuos norite rasti tvirtą atsakymą?
  • Jaučiatės užstrigęs ir nežinantis teisingos krypties, veikimo būdų, sprendimo?
  • Norite sustiprinti esamus ar išsiugdyti naujus gebėjimus?
  • Jaučiate, jog pokyčiai pakeistų gyvenimo kokybę?
  • O gal atėjo laikas esminiams sprendimams priimti?

 Visais atvejais  – laukiame Jūsų koučingo sesijose, nes koučingas – apie naują požiūrį į situaciją, apsisprendimą veikti, norimą pokytį ir rezultatą.

Prieš koučingo sesiją Jums tikrai nereikia ruoštis – tiesiog ateikite ir su pasirinktu specialistu tiksliai įsivardinsite norimą pasiekti rezultatą, kalbėsite apie Jums rūpimus dalykus, ieškodami geriausių sprendimų.

Kas tas KOUČAS ar KOUČINGO SPECIALISTAS?

Paprastai tariant – tai koučingo išsilavinimą turintis žmogus, gebantis sukurti tinkamą aplinką geriausių sprendimų radimui. Užduodamas tinkamus klausimus bei naudodamas įvairius metodus jis padės į rūpimą situaciją pažvelgti plačiau ir atrasti geriausius atsakymus.

Kaip vyksta KOUČINGO SESIJA?

Individualios koučingo sesijos metu susitinkama dviese – koučas ir klientas. Įprasta koučingo sesija trunka iki 1 val.

Komandinis koučingas taikomas dirbant su komandomis ar grupėmis.

Koučingo sesijos metu sukuriama saugi erdvė jūsų mintims išgirsti ir atsakymams rasti. Todėl sesijos metu nebus patariama, kritikuojama ar vertinama.

Dėmesys koučingo sesijos metu koncentruojamas į esamos situacijos vertinimą, galimybes, norimą pasiekti pokytį, būdus rezultatams pasiekti ir pagalbą įsipareigojant veiksmui.

Dėl koučingo sesijos kreipkitės: http://koucingoklubas.lt/koucingo-specialistai/

Žinome, jog atradus RESURSUS,

priimami SPRENDIMAI, vedantys į SĖKMĘ.

Leave a Reply