Koučingo sesijos

Kas yra KOUČINGAS?

KOUČINGAS – mokslo sritis, vienijanti vadybos, filosofijos, psichologijos (Geštalto, kognityvinės, humanistinės, egzistencinės, kt.) žinias, teorijas ir metodus.  Tai procesas, kurio metu atskleidžiamas žmogaus potencialas ir galimybės, apsisprendžiama dėl pokyčių, koncentruojamasi į sprendimų paiešką. Galima sakyti, jog tai būdas mokintis mąstyti plačiau ir efektyviau.

  • Turite klausimų, į kuriuos norite rasti tvirtą atsakymą?
  • Netenkina, sprendimai, kuriuos randate?
  • Norite sustiprinti esamus ar išsiugdyti naujus gebėjimus?
  • Jaučiate, jog net maži pokyčiai pakeistų gyvenimo kokybę?
  • O gal atėjo laikas priimti esminius sprendimus?

 Visais atvejais  – laukiame Jūsų koučingo sesijose, nes koučingas – apie naują požiūrį į situaciją, apsisprendimą veikti, norimą pokytį ir rezultatą.

Prieš koučingo sesiją Jums tikrai nereikia ruoštis – tiesiog ateikite ir su pasirinktu specialistu tiksliai įsivardinsite norimą pasiekti rezultatą, kalbėsite apie Jums rūpimus dalykus, ieškodami geriausių sprendimų.

Kas tas KOUČAS ar KOUČINGO SPECIALISTAS?

Paprastai tariant – tai koučingo išsilavinimą turintis žmogus, gebantis sukurti tinkamą aplinką geriausių sprendimų radimui. Užduodamas tinkamus klausimus bei naudodamas įvairius metodus bei pritaikydamas savo žinias ir patirtį, jis padės į Jums rūpimą situaciją pažvelgti plačiau ir atrasti Jums rūpimus atsakymus.

Kaip vyksta KOUČINGO SESIJA?

Individualios koučingo sesijos metu susitinka dviese – koučas ir klientas. Įprasta koučingo sesija trunka apie 1 val. Įvairiems klausimams spręsti reikia vienos ar daugiau sesijų, todėl po pirmojo pokalbio gali būti tariamasi dėl koučingo sesijų ciklo.

Komandinių sesijų metu, dirbama tiek su poromis, tiek grupėse.

Koučingo sesijos metu nebus patariama, kritikuojama, vertinama. Visa koučingo sesijos eiga  tikslingai nukreipta Jums svarbaus rezultato pasiekimui, sudaromos sąlygos.

Koučingo metodais nedirbama su ribinėmis būsenomis, su kuriomis dirba psichologai, psichiatrai, psichoterapeutai ir kiti specialistai. Praeitis analizuojama ribotai, dažnai tik norint pasinaudoti patirtimi, siekiant norimų rezultatų ateityje.

Dėmesys koučingo sesijos metu koncentruojamas į esamos situacijos vertinimą, galimybes, norimą pasiekti pokytį, būdus rezultatams pasiekti.

Dėl koučingo sesijos kreipkitės: http://koucingoklubas.lt/koucingo-specialistai/

Žinome, jog atradus RESURSUS,

priimami SPRENDIMAI, vedantys į SĖKMĘ.

Leave a Reply