Noras keistis nieko nepakeis. Sprendimas pradėti veikti pakeis viską.

Gerda Asipavičienė, profesionali koučingo specialistė

„…gyvenimo iššūkiai sugniuždo arba įkvepia. Jei galite gyventi, būkite už tai dėkingi. Pasinaudodami tuo dėkingumu išsivaduokite nuo depresijos ir pykčio. Ženkite vieną žingsnį, paskui kitą, duokite impulsą ir kurkite gyvenimą, kokio norėtumėte“. (Nick Vujicic)

Koučingo klubo renginiuose dažnai kalbame apie kiekvieno iš mūsų potencialo išnaudojimą, naudą žengti nuo priežasčių kodėl nedaryti ieškojimo link galimyių paieškos ir veiksmo. Geriausias žmogaus galimybių,  pavyzdys – Nick Vujicic, žmogus, gimęs be rankų ir be kojų, perėjęs daugybę išbandymų ir nusivylimų, mėginęs nusižudyti ir … išmokęs mylėti bei vertinti gyvenimą. Jaunas vyras išmoko plaukti, vaikščioti, dviem kairės pėdos pirštais rašyti, valytis dantis, skustis, šukuotis, kalbėti telefonu, rašyti kompiuteriu. Nick Vujicic pasakoja, jog tikrai patiria sunkumų ir supranta, jog gyvenime yra daug dalykų, kurių padaryti niekada negalės. Tačiau pradėjus ieškoti galimybių, kodėl verta gyventi, atsirado daugybė  dalykų, kuriuos pasiekti pasirodė įmanoma ir verta.

Norint būti nepriklausomam, reikėjo „tvirto tikslo; tokios stiprios vilties, kad jos būtų neįmanoma prarasti; tikėti Dievą ir neribotomis galimybėmis; meilės ir mokėti priimti save tokį, koks esu; tinkamo požiūrio; dvasinės drąsos; noro keistis; patiklios širdies; noro ieškoti galimybių; mokėti įvertinti riziką ir pasijuokti iš gyvenimo; pasiryžti pirma būti naudingam kitiems“,- pasakoja Nick.

Šiuo metu Nick Vujicic yra garsus lektorius, motyvatorius, keliaujantis po įvairias šalis, išleidęs knygą bei nusifilmavęs filme „Drugelių cirkas“.

„Negaliu padėti jums rankos ant peties ir nuraminti, tačiau galiu kalbėti iš širdies. Kad ir koks beviltiškas atrodytų gyvenimas, visada yra vilties. Kaip būna blogų aplinkybių, taip visada būna ir gerų dienų. Kad ir sunkios atrodytų aplinkybės, galite siekti pokyčių. Noras keistis nieko nepakeis. Sprendimas pradėti veikti pakeis viską!“ (Nick Vujicic „Gyvenimas be ribų“)

Šio žmogaus istorija stipriai paveikia. Kyla klausimas – koks potencialas išties slepiasi kiekviename iš mūsų ir kiek jo sugebame išnaudoti?