Koučingo metodai VADOVO veikloje

Domina šiuolaikiniai organizacijų valdymo metodai? Sieki dirbti efektyviau? Ieškai geriausiai veikiančių komandos valdymo būdų?

KOUČINGO METODAI VADOVO VEIKLOJE. Praktinė vadovavimo įgūdžių tobulinimo programa.

Gegužės mėnesio praktinių mokymų kursas, skirtas vadovams, siekiantiems tobulinti vadovavimo įgūdžius taikant koučingo technikas bei metodus.

Mokymų kursas apima 4 teorinius – praktinius užsiėmimus ir 3 savaites savarankiškos praktikos.

Į ilgalaikių sprendimų radimą, konkrečius rezultatus ir realią praktinę naudą orientuota bei patyriminiu mokymu pagrįsta programa vyks keturis vakarus, vieną kartą per savaitę. Po kiekvieno užsiėmimo įgytas žinias  turėsite savarankiškai pritaikyti praktikoje, taip turėsite galimybę išbandyti koučingo metodus bei rasti sprendimus realioms situacijoms. Mokymų metu kiekvienas dalyvis gaus grįžtamąjį ryšį apie praktinį koučingo metodų taikymą individualiai ir savo organizacijoje.

Aktualu? VISA INFORMACIJA tel. 8 611 84541 gerda arba info@koucingoklubas.lt

 Kas yra KOUČINGAS? Tai procesas, kurio metu atskleidžiamas žmogaus potencialas ir galimybės, apsisprendžiama dėl pokyčių, koncentruojamasi į sprendimų paiešką. Galima sakyti, jog tai būdas mokintis mąstyti plačiau ir efektyviau.

Šio seminarų ciklo metu bus kryptingai pristatomos 4 pagrindinės temos, kurios yra efektyvaus vadovavimo pagrindas:

 1. Efektyvaus vadovavimo principai. Lyderystė.

  Efektyvaus vadovavimo principai. Efektyvi lyderystė. Lyderio vaidmuo komandoje. Koučingas ir lyderystė. 4 gyvenimo pozicijos.

 2. Koučingo metodų vadovo veikloje nauda

  Koučingo sąvoka ir pagrindiniai principai. Koučingo kultūra organizacijos veikloje. Kada kolektyvas dirba kaip komanda? Dėl ko didėja darbo efektyvumas, darbuotojų motyvacija ir lojalumas įmonei? Komandos formavimo principai.

 3. Konfliktai ir jų sprendimo metodai

  Elgesys konfliktinėse situacijose. Kada konfliktai neša naudą? Efektyvaus konfliktų sprendimo principai.

 4. Darbuotojų motyvavimo ir lojalumo sistemos

  Vidinė ir išorinė motyvacija. Kur dingsta motyvacija? Proskrastinacija. Motyvacijos įsivardinimo ir didinimo metodai.

 5. Asmeninis veiksmų planas

12 VALANDŲ+PRAKTINIAI METODAI+3 savaitės PRAKTIKOS =REALI NAUDA+NORIMI POKYČIAI

Kuo NAUDINGAS koučingas organizacijose?

Remiantis ICF Global klientų tyrimo duomenimis, pradėjus naudoti koučingo metodus organizacijose didėja darbo našumas, darbuotojų pasitikėjimas savimi (80 %) gerėja tarpusavio santykiai (73%), gerėja komunikavimas ir sprendimų priėmimo įgūdžiai (72%) ir gerėja gyvenimo/darbo balanso rodikliai (67%). Organizacija laimi ugdydama sąmoningus, linkusius prisiimti atsakomybę, motyvuotus ir lojalius darbuotojus, laikas paskirstomas ir naudojamas efektyviai, kylant produktyvumui, gerėja organizacijų rezultatai. Dauguma organizacijų (86%) teigia, kad pradėjus naudoti koučingo metodus organizacijose, koučingo kultūros diegimo ar mokymų kaštai atsiperka. Beveik penktadalis (19%) patvirtina, kad buvo pasiektas 50 proc. ROI (Return On Investment). Tai reiškia, kad 1 eur, skirtas mokymams, atnešė 50 ct grynojo pelno. 28% organizacijų ROI indeksas – nuo 10 iki 49. 

Domina mokymai Jūsų organizacijoje? Papildoma informacija el. p. info@koucingoklubas.lt arba tel. 8 611 84541 Gerda

Kodėl dalyvauti VERTA:

 • Galėsite įsivertinti naudojamų vadovavimo metodų bei koučingo metodų vadovo veikloje skirtumus ir naudą.
 • Susipažinsite su vadovo veikloje sėkmingai taikomomis ir didesnę pridėtinę vertę kuriančiais koučingo metodais bei technikomis,
 • Padovanosime Jums bent 4 koučingo technikas ir metodus, kuriuos galėsite praktiškai taikyti darbinėje veikloje didesniems rezultatams siekti.
 • Įgausite teorinių ir praktinių koučingo įgūdžių savo ir kitų potencialo ir motyvacijos vertinimui bei didinimui.
 • Išmoksite ne tik atpažinti konfliktines situacijas ir konfliktuojančių pusių užimamus  „vaidmenis“, bet  įgausite praktinių įgūdžių tokių situacijų suvaldymui.
 • Turėsite galimybę dalyvauti asmeninėje koučingo sesijoje ir rasti atsakymus į Jums svarbius klausimus.
 • Sudarysite asmeninį efektyvaus vadovavimo veiksmų planą.
DALYVIŲ ATSILIEPIMAI:
- Programa, 120 proc. atitikusi lūkesčius ;) Ačiū už praktines užduotis, galimybę į savo darbą pažvelgti gerokai kitu kampu ir rasti nemažai idėjų, kaip darbas gali būti dar efektyvesnis. Svetlana, Vilnius
- Ačiū. Pagrindiniai pokyčiai po mokymų yra gerokai padidėjusiame suvokime ir atsiradusiuose naujuose susitarimuose. Esu tikras, kad kituose Jūsų mokymuose dalyvaus ir kiti mano įmonės vadovai. Sėkmės! Tadas, Kaunas
- Patiko lektorių betarpiškas bendravimas, patirtis, pavyzdžiai, galimybė rasti sprendimus realioms situacijoms, užsiėmimų tempas. Nustebau, kiek daug galima nuveikti ir atrasti per 4 savaites ;) Saulė, Kaunas

Kuo išsiskiria KOUČINGO programos?

 • Koučingo metodai skatina ieškoti galimybių, imtis atsakomybės, rasti ir priimti efektyviausius sprendimus.
 • Itin daug dėmesio skiriama patyriminiam mokymuisi, t.y. mokymuisi per praktiką (,,learning by doing”);
 • Programos orientuotos į ilgalaikių sprendimų radimą, konkrečius rezultatus ir realia praktinę naudą.

LEKTORIAI:

GERDA ASIPAVIČIENĖ, koučingo specialistė ICF, ICTA, ICU, lektorė, verslo konsultantė, asmenybės ugdymo modelio Enneagrama meistrė

 

 


KRISTINA RAMANAUSKIENĖ, koučingo specialistė ICTA, ICU, lektorė, verslo konsultantė

 

 

 

Mokymų dalyviams išduodami sertifikatai.

Aktualu? VISA INFORMACIJA tel. 8 611 84541 gerda arba info@koucingoklubas.lt

efektyvus_vadovavimas_koucingas“Nėra prasmės samdyti protingus žmones ir jiems sakyti, ką daryti; mes samdome protingus žmones, kad jie mums pasakytų, ką daryti.”

(Steve Jobs)