Kaip KALBĖTI, kad GIRDĖTŲ? Klaidos, kurių verta vengti.

Kiek Jūsų laiko per dieną užima bendravimas – pokalbiai su kolegomis, draugais, el. laiškų rašymas, pokalbiai telefonu, bendravimas su šeimos nariais?

Kodėl vaikai neišgirsta posakių „susitvarkyk kambarį“, „mokinkis“?

Kodėl pokalbio metu artimieji tikrina žinutes Facebook?

Kodėl kolegos nesupranta, kai bandote išaiškinti, kas svarbu Jums?

Kodėl su vienais žmonėmis pokalbį pavyksta užmegzti lengvai, o kitų norisi vengti?

Būna, jog apima jausmas, kad  nebėra prasmės kalbėti , juk “manęs vis tiek nesupras”?  O gal užvaldo pyktis ir pasakote daugiau, nei norėtumėte? Arba žiūrite į žmogų, o jaučiatės, lyg gyventumėte skirtinguose pasauliuose, nustebęs pagalvojate: “Negi čia tas pats žmogus, kurį šitiek metų pažįstu?..” 

AKTUALU? NORISI POKYČIŲ? Užsiėmimo metu įsivardinsite situacijas, kada jaučiatės, kad Jūsų negirdi, rasite GERIAUSIUS ATSAKYMUS, į klausimą Kaip KALBĖTI, kad aplinkiniai GIRDĖTŲ? ir susidarysite VEIKSMŲ PLANĄ, kuris padės pasiekti realius NORIMUS POKYČIUS.

Iš kasdieninio pokalbio:

 • Kaip sekėsi?
 • Gerai.
 • Kas gero?
 • Nieko.

Atpažįstate save? Kaip jaučiatės sulaukęs tokių atsakymų? O kaip norėtumėte jaustis? Kokių atsakymų norėtumėte sulaukti?

Norite sklandaus ir kokybiško pokalbio? Užsiėmimo metu išbandysite praktinius metodus,  kurie padės kalbėti taip, kad SUPRASTŲ Jus ir „PRAKALBINTI“ aplinkinius, IŠGIRSTI ir vienodai SUPRASTI tai, kas sakoma.

Bendraujate su artimaisiais, kolegomis, ieškote sprendimų kylantiems klausimams, mokote naują pavaldinį ar auklėjate vaikus norint pasiekti geriausių rezultatų, efektyvi komunikacija turi būti aiški ir suprantama.

Kaip KALBĖTI, KAD GIRDĖTŲ ir kaip KLAUSYTI, KAD KITI BŪTŲ IŠGIRSTI?

SUSITINKAME LAPKRIČIO 22 d., 18 val. všĮ SISTEMINIŲ SPRENDIMŲ INSTITUTE, SAVANORIŲ PR. 347, III a., 302 audit. Kaina 15 EUR, registruojantis dviese – 12 eur. Registruotis: https://goo.gl/forms/kPnOlYckYgSM9UXh1
 • Dalyvių atsiliepimai: Patiko struktūra, bendravimas, puiki atmosfera. Atradau, ko daugiau niekada niekada, kalbėdama su žmonėmis nedarysiu! Ačiū Jums! Žinau, kad dar tikrai susitiksime ;) Simona
 • Dalyvių atsiliepimai: Atėjau tikėdamas, jog smagiai praleisiu laiką. Užsiėmimas viršijo lūkesčius. Išsinešu visą sąrašą, ką daryti pradėsiu nuo ryt. Ačiū. Darius Baltrūnas

Remiantis pasaulio statistika: bendravimo įgūdžiai asmeninę sėkmę šeimoje bei karjeroje lemia nuo 75 iki 85 proc.

Kaip vertintum savo bendravimo įgūdžius? Kada jei ne dabar geriausias laikas žengti dar vieną ŽINGSNĮ SĖKMĖS LINK? Jei manai, kad bendravimas – ta sritis, kurią įdomu ir verta tobulinti, nepraleisk progos pasinaudoti galimybe 3 val. skirti praktiniam bendravimo įgūdžių gerinimui.

Komunikavimas –  išmokstamas įgūdis. Tai lyg važiavimas dviračiu ar spausdinimas. Gerai padirbėjęs išmoksti  ir gali greitai pagerinti visų gyvenimo sričių kokybę. (Brian Tracy)

Kuo NAUDINGAS užsiėmimas?

 • įsivardinsite KLAIDAS, kurių verta vengti,
 • sužinosite 6 EFEKTYVAUS BENDRAVIMO TAISYKLES, kurios padės “prakalbinti” ir suprasti aplinkinius bei būti suprastam teisingai,
 • turėsite galimybę sudaryti VEIKSMŲ PLANĄ bendravimo įgūdžiams tobulinti,
 • išbandysite KOUČINGO METODUS, kuriuos lengvai pritaikysite bendraudami su aplinkiniais praktikoje,
 • daugiausiai užsiėmimo laiko skiriama PATYRIMINIAM MOKYMUISI (“learning by doing”), kuris pripažįstamas viena veiksmingiausių žinių įsisavinimo metodikų.
Dalyvių atsiliepimai: Dalyvauju nebe pirmuose Jūsų vedamuose užsiėmimuose. Visuose atrandu kažką naujo. Šiandien suradau žingsnius, kaip kitus geriau suprasti ir kaip pačiai būti geriau suprastai. Išbandysiu ;) Saulė
LektorĖGerda Asipavičienė (sertifikuota koučingo specialistė, asmenybės ugdymo modelio Enneagrama meistrė, organizacijų vystymo konsultantė, asmenybės ugdymo programos Kūrybiškų lyderių klubas ir kitų programų autorė)
 • Dalyvių atsiliepimai: Ką sakai, kam sakai, kur sakai, kaip sakai - svarbios visos detalės, apie kurias dažnai pamirštame. Daug minčių naujų kilo. Ačiū už esmės sudėliojimą į vietas. Lina Vijokytė. 
 • Dalyvių atsiliepimai: Patiko praktika, aiškiai pateikiama medžiaga, sukurta atmosfera, dėmesys kiekvienam dalyviui. Lauksiu kitų mokymų. Violeta K.

Ar jautiesi laisvai, ar jautiesi jog esi išgirstas? 

Ar klausaisi taip, kad kiti nori su tavimi dalintis?

Ar yra apie ką kalbėti? Ar pokalbis vystosi ir norisi jame būti?

Kai tu ir kitas jaučiasi išgirstas – apie ką kalbėti atsiras!


Programą rekomenduoja: Kazimieras D. Daugėla, sisteminės-fenomenologinės psichoterapijos terapeutas, VšĮ Sisteminių sprendimų institutas